Falešná voda 2013 – Sázava (2.-6. 8. 2013)

Falešná voda byla jako vždy super. Jeli jsme Sázavu ze Stvořidel do Českého Šternberka. V neděli navečer nás přímo na řece zastihla brutální bouřka – vítr, z nebe provazy vody, stromy padající do řeky. Pak se zase ale obloha projasnila a nám v řece přibylo vody. Fotky jsou k vidění u Mildy, Píga, Foxe a Sama. Detailní reportáž se připravuje.

Svatba Čáry a Báry – Sázava (1.-2. 6. 2013)

Falešná karta má za sebou další slavnou svatbu. Tentokrát si řekli své ANO Čára a Baruška. A jak to vypadlo ? Částečně to shrnul ve své písni “Svatební holínky” Ivan Mládek. Jinak se jedlo, pilo, zpívalo jako o život, dělaly se kraviny a bylo fajn. Po dlouhém čase jsme se opět potkali s naším bývalým osadníkem Halířem, tak […]

Jarní voda 2013 – Vltava

V rámci jarní vody 2013 jsme vyrazili na Vltavu, která se v sezóně, kvůli “rafťákům Mádlům a Kotkům” prakticky nedá jet. V tenhle čas tam je zatím volno a tak jsme si to náramně užili. Fotky skoukněte u Mildy nebo u Káti na FB. Na detailní reportáži se pracuje.

Falešný lyže 2013 (15.-17. 2. 2013)

Po roce jsme oprášili pavučiny z našich lyžnických výbav a vyrazili do Pusté Rybné na Falešný lyže 2013. Lyžovalo se, jedlo, pilo, hrálo a zpívalo…však koukněte na fotky u Mildy, Píga a Foxe. Na detailní reportáži se pracuje.

Falešná dovolená – Francie (25.8.-2.9. 2012)

Po roce jsme opět vyrazili na Falešnou dovolenou za kamarádem Václavem „Strouhou“ Vlachem do Francie. První tři dny jsme byli ve Václavově domě na Sixtu v Savojských Alpách, kde jsme chodili po horách, pak jsme se přesunuli do Provance, kde má Václav vinici. Tam jsme podnikali výlety na různá místa. Část fotek je k vidění u Mildy (než se […]

Falešná voda 2012 – Ohře (3.-7. 8. 2012)

Letos jsme v Rámci Falešné vody zavítali na Ohři. Pravda, vody v Ohři nebylo mnoho, ale i tak jsme si to užili a byla to perfektní voda. Atmosféru můžete nasát z fotek u Mildy, Höpa a Píga. Na detailní reportáži se pracuje.

Jarní voda 2012 – Otava (27. 4. – 1. 5. 2012)

Jarní Otava neměla chybu. Překrásný počasí, hodně vody, bezvadná parta – prostě pohoda. Nasát atmosféru téhle vody můžete na fotoalbech u Mildy, Höpa a u Foxe na FB. Na detailní reportáži se pracuje.

Na srubu T.O. Bobři s Tempem di vlak (20. – 22. 1. 2012)

Stejně jako loni touto dobou, i letos jsme vyrazili za kamarády na srub T.O. Bobři do Oderských vrchů. Přítomnost nás, kamarádů z kapely Tempo di vlak, Robyho, Špici s Johanem a dalších znamenalo jediné…že spánek musel jít o tomto víkendu stranou, zato naše muzikantská srdce si přišla na své. Děkujeme Bobovi, Stanleymu, Rolfovi, Žabě, Janě a […]

Falešná dovolená – Francie (23. – 31. 7. 2011)

Falešná karta strávila nezapomenutelný týden 23.-31.7. plný vysokohorských tůr, muziky a dobrého jídla u kamaráda Václava „Strouhy“ Vlacha (T.O. Monatana) v městečku Sixt v Savojských Alpách. Nasát atmosféru můžete ve fotogaleriích u Mildy, Vráti a Čáry. Na detailní reportáži se pracuje.