11. výroční oheň T.O. Falešná karta (29.9.-1.10. 2006)

11. výroční oheň T.O. Falešná karta proběhl na osadním fleku „Hradisko“ u Rožné od 30. 9. 2006 za účasti cca 150 kamarádů. Potlach se moc vydařil. Přispělo k tomu parádní počasí a celkově pohodová atmosféra.

Camrátko

Páteční večer proběhl tradičně ve znamení trampské muziky v „Hotelu Hájek“.

Už od sobotního rána se střídavě hrálo u malého ohně. Ve 14.30 začaly soutěže o krásné placky.

Sobotní soutěže:

• Chlapi
    • Falešná kláda
    • Falešná lůza
  • Ženský
    • Falešná omeleta
    • Falešná lůza
  • Společná
    • Falešná doprava
    • Falešná matematika
  • Děti
    • Falešný kroužky

Během soutěží bylo možné spatřit i něco, co se jen tak vidět nedá – naši Helenku na štaflích.

Večer po 19.30 byl slavnostně zapálen oheň. Fagulí se chopili kamarádi Sokolík, Rolf, Prcek a Hráč a u falešné karty pak Švorcák a Tatiana.

…a další zajímavé fotky ze zapálení.

Po slavnostním zapálení následovalo přivítání, a pak již začala tradiční hudební soutěž jednotlivců + duet a kapel. O vítězích rozhodovala porota ve složení: Sokolík, Grizzly, Pampeliška a Pavel. Vystoupení jednotlivých muzikantů bylo prostřídáváno vyhlašováním vítězů odpoledních soutěží.

V soutěži kapel se představili i tradiční účastníci našich potlachů – kapela BÓINS.

…a ještě jedna fotka z hudebních soutěží. Právě hraje kapela „Big chaos“. Dole klečící jejich dirigent a umělecký vedoucí Black.

…a ještě kapela Lavórníci.

Výsledky hudebních soutěží:

• Jednotlivci a dueta
    • 1. místo – Duo ŠvorcRolf
    • 2. místo – Švorcák
    • 3. místo – Honza
  • Kapely
    • 1. místo – BÓINS
    • 2. místo – Lavórníci
    • 3. místo – Big chaos

Po skončení oficiálního programu začal tradiční sejšn všech muzikantů, kteří si chtěli zahrát, který trval až do ranních hodin.

Oslavská pivní legenda Hombre přebírá placku „pivní blb“. Hombre není nikterak překvapen, protože je tato situace pro něj denním chlebem. Jen málokdo se může pyšnit takovou sbírkou pivních blbů jako on.

Pokud Vás překvapuje Hombreho oděv, tak vězte, že vyhrál sázku o litr a půl rumu, že na náš potlach přijede v kvádru.